Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 27 вересня по 1 жовтня у школі пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу . Протягом цього періоду відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні отримали інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

09:14 01.10.2021

Уроки мужності

30 вересня  у Надлиманському ЗЗСО І-ІІІ ст. пройшли Національні уроки мужності, присвячені 80-м роковинам трагедії в Бабиному Яру.

21:51 30.09.2021

СПАРТАКІАДА 4-х КЛАСІВ

З метою підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях закладів загальної середньої освіти та заохочення юних спортсменів 28 жовтня 2021 року на базі Маяківського НВК стартувала Спартакіада  серед учнів 4 класів.

09:55 29.09.2021

World Tourism Day

27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму (World Tourism Day), що має на меті популяризацію туризму.

10:18 28.09.2021

Крута подія осені – «Олімпійський тиждень» в Надлиманському ЗЗСО

Олімпійський тиждень тривав з 11 вересня по 17 вересня. Протягом тижня вчителі фізичної культури Матющенко Т.В. разом із Давлєтовою А.В. проводили ряд заходів для школярів: Діти відвідали Олімпійські уроки " Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього";

15:21 19.09.2021