A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Надлиманський ліцей Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області
Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Маяківської сільської ради

Корисні для учнів сайти

Корисні для учнів сайти

link

Шкільні підручники. ЗНО.

 • ZNOUA - класний ютюб-канал для підготовки до ЗНО. Рекомендуємо.
 • Портфель – на сайті розміщені шкільні підручники (за класами), посібники для проведення ЗНО та ДПА, словники тощо.
 • ЗНО. Пробне онлайн тестування – пробне онлайн тестування по ЗНО доступне з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, російська мова.
 • Шкільні підручники за новою програмою – на сайті можна знайти та завантажити в електронному вигляді шкільні підручники.
 • Шкільні підручники – на сайті зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.
 • 4book – на сайті розміщені шкільні підручники, онлайн посібники, реферати, твори, біографії та багато іншої навчальної літератури.

Вивчення англійської

 • https://www.duolingo.com/ - платформа для вивчення іноземних мов. Англійську можна вивчати як на сайті проекту, так і за допомогою мобільного додатку. 
 • https://lingualeo.com/ru/dashboard#welcome - навчальний сайт, цілком присвячений вивченню англійської мови. Вивчення відбувається із використанням ігрової моделі з талісманом сайту левенятком Leo. На сайті є безкоштовні та платні навчальні курси.
 • English Exercises – на сайті розміщено граматичні вправи для тренування.
 • Write and Improve – сайт для удосконалення навичок письма.

Початкова школа

 • https://childdevelop.com.ua/ - унікальні завдання для розумних дітей. 
 • http://soroka-vorona.info/ - це інформаційно-розважальний ресурс на українській мові, який присвячений навчанню, вихованню та розвитку дітей.
 • http://levko.info/ - сайт для дітей та батьків, що пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, та сценарії дитячих свят.
 • https://pustunchik.ua/ua - інформаційно-розважальний портал присвячений розвитку, навчанню та відпочинку дитини.
 • http://kazkar.info/ - Казкар. Світ казкового дитинства.
 • http://www.megaznaika.com.ua/ -  Мегазнайка. сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків.
 • http://abetka.ukrlife.org/ - Весела абетка.
 • https://yankogortalo.com/ - Янко Гортало. Чудовий україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури.
 • http://sonechko.pp.ua/ - Відеопроект "З любов'ю до дітей. Мультфільми онлайн.

Тренування пам’яті, збереження зору

Створення тестів

Вивчення математики

 • http://www.dudamath.com/ - дуже цікава математична лабораторія (англ. мовою, але можна розібратись).
 • https://ru.onlinemschool.com/ - онлайн школа математики. Розв’язування прикладів онлайн з перевіркою. Рекомендуємо.
 • https://www.geogebra.org/?lang=uk - Геогебра. Вивчення алгебри і геометрії онлайн, побудова графіків та поверхонь. 
 • Shkola.ua

  Соціальний ресурс Shkola.ua існує за підтримки Міністерства освіти. На сайті є електронна бібліотека підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, збірники розв'язків, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів. Крім того, на порталі розміщена нормативно-правова база у сфері середньої освіти і рубрика методичної та навчальної літератури для вчителів. Інтернет ресурс також пропонує новини, які висвітлюють події у сфері освіти. «Робота нашого порталу, безумовно, спрямована на виховання культури, використання сучасних інформаційних технологій ... даний ресурс надає учневі можливість опанувати навчальний матеріал самостійно», - сказала головний редактор сайту Наталія Переверзьєва. За словами творців проекту, вони мають намір розширити його і на студентську аудиторію.

  MySchool.ua

  Проект львів'янина Ярослава Максимовича MySchool.ua - це навчальна онлайн-сереовище для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти. Система об'єднує людей, пов'язаних зі шкільним процесом, за допомогою автоматизації документообігу шкіл, онлайн-бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектів для вчителів з ​​усіх предметів, темам для всіх класів і різних SMS-сервісів. Для адміністраторів шкіл працює облік шкільних підручників, конструктор електронних тестів і тематична соціальна мережа. Доступ до системи видається директорам шкіл, які вносять в систему тільки своїх вчителів, учнів та їхніх батьків. При використанні системи MySchool.ua вчителі отримують доступ до готових конспектів більшості уроків і бібліотеки навчальних матеріалів. Також є можливість бачити в журналі виконання домашніх завдань учнями, і окремий прямий доступ до батьків за допомогою SMS або повідомлень через сайт. Дана система розроблена в Україні і знаходиться на серверах «Укртелекому». При цьому, вона є на 100% безкоштовною.

  Щоденник.ua

  Shodennik.ua - це всеукраїнська освітня мережа для вчителів, учнів та їхніх батьків. Проект працює за підтримки Міністерства освіти, регіональних адміністрацій, управлінь освіти. Мета проекту - об'єднати усіх освітян, учнів та їх батьків в єдину спільноту, модернізувати навчальний процес та впровадити сучасні комп'ютерні технології в школах. Зареєструватися в освітній мережі можна тільки за умови підключення школи до проекту. Інтерфейс подібний до більшості соціальних мереж, кожен має можливість отримати прямий доступ до викладачів і учнів школи, яких можна додавати в «список друзів». У школярів є можливість отримувати розклад уроків в електронному вигляді, користуватися мультимедійною бібліотекою, словниками, перекладачами. У свою чергу, батьки можуть слідкувати за успішністю своєї дитини і навіть проводити віртуальні батьківські збори.

  Классная оценка

  «Классная оценка» — всеукраїнський освітній портал, який працює за тим же принципом, що і попередні три ресурси. Зараз на сайті є наступні сервіси: електронні щоденники, домашні завдання, розклад уроків і електронний журнал, оцінки та зауваження, які прив'язані до розкладу уроків, інформація, новини, спілкування між користувачами. Також «Класна оцінка» дозволяє створювати портали як окремих навчальних закладів, так і регіонів в цілому, з власними дизайнами і проводити дистанційне навчання, в тому числі - за допомогою відеоконференцій. Вчителі в свою чергу можуть моніторити поточну успішність учнів і планувати навчальний процес на рік вперед. Зараз до порталу підключені близько 4500 шкіл і півмільйона учнів.

  Repetitor.ua

  Як випливає з назви, портал присвячений пошуку репетиторів і позашкільній підготовці. За допомогою сайту можна знайти репетиторів по всій Україні, а також інформацію про курсах, підготовці до ЗНО та навіть навчанню за кордоном. Репетитори відсортовані по областям і містам України, на кожного вчителя заведена особиста картка, де можна залишати відгуки про якість навчання.

   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень