#Урок ментального здоров'я

Дата: 29.05.2024 23:14

#Урок ментального здоров'я

Для учнів Надлиманского ліцею було проведено серію уроків з ментального здоров'я в рамках Місяця обізнаності про ментальне здоров'я, який проходить у травні 2024 року. Залучені матеріали були розроблені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" (за ініціативи першої леді України Олени Зеленської у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров'я при КМУ, МОН та ін.).

Учні ознайомились з освітнім серіалом для підлітків "Ден і Рора проти корпорації С", а також мали змогу практично опанувати техніки психологічної самодопомоги та психологічної підтримки (дихальні вправи, вправи на заземлення, тілесні вправи та вправи на зниження емоційної напруги тощо).