,,RED SELFIE PARTY,,

Дата: 28.05.2024 23:04

Фото без опису

Про мистецтво фотографії завжди багато говорять, бо це хобі для величезної кількості людей у всьому світі. Через поширення зображень високої якості з телефонів, зовсім не дивно, що фотографування стало таким популярним.

Дуже полюбляють фотографуватися учні 10-б класу Надлиманського ліцею , які підготували розважальний вечір ,,RED SELFIE PARTY,,.

Діти підготували добірку смішних фото зі шкільного життя, розповіли багато цікавого про мистецтво фотографії та провели розважальні конкурси. На вечірку всі мали прийти з будь-яким атрибутом червоного кольору та з телефоном.

Всі гості та учасники отримали багато позитивних емоцій.

Дякуємо усім, хто прийшов на наш захід.❤️