День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 22:28

День українського добровольця

Щорічно 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятну дату встановлено Верховною Радою України 2017 року, щоб вшанувати мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Саме цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану почали формування добровольчого батальйону для захисту України від російської збройної агресії.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії - повномасштабну війну з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність. І завжди, у найважчі часи нашої історії, існують відважні, які добровільно беруть зброю до рук і стають на захист своєї Батьківщини.

Серед учнів 5-го і 6-А класу є ті, хто має подяку за проявлену волонтерську ініціативу для підтримки ЗСУ.  Всі учні Надлиманського ліцею виявляють кмітливість і патріотизм та активно залучаються до добровільної суспільно важливої діяльності!