Благодійний проект «Світло в тобі»

Дата: 25.08.2021 22:24

На 30-річчя незалежності України шкільний парламент прийняв участь у благодійному проекті  «Світло в тобі» який мав на меті порятунок життя маленького хлопчика,  Кудрявського Єгорчика . Дітки малювали на асфальті “Країну добрих сердець”. Це країна, де живуть люди з великим серцем, чуйною душею.

В рамках цього проекту  лідери учнівського самоврядування  організували  у селі збір коштів для лікування Єгорчика і перерахували на рахунок батьків. Також  на сторінках соціальних мереж репостили історію хлопчика закликаючи небайдужих допомогти дитині.