Всесвітній день води

Дата: 22.03.2021 21:15

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, повязаних з водним фактором у світі.

В цей день у Надлиманському ЗЗСО було проведено ряд різноманітних заходів, спрямованих на поглиблення знань учнів про водні ресурси нашої планети та розширення уявлень про значення води в житті людини.

Цікаво пройшов День води у 1 класі. З дітками багато говорили про воду, про її значення в природі та в житті людини. А щоб підтримати Крапельку, НУШики під керівництвом класного керівника зробили костюми та разом з казковою героїнею помандрували  до річки та до моря.