Табір відпочинку "Барвінок"

Дата: 24.06.2021 20:40

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером — це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо - це чудова пора для  загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року.

Цього року в нашому закладі працював табір відпочинку „Барвінок“ з денним перебуванням,  який допоміг учням продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, покращити своє духовне та фізичне здоров'я.