Виховний захід "Посвята в барвінчата"

Дата: 02.04.2021 20:20

Виховний захід "Посвята в барвінчата"

Поки сонце в небі світить і пісні співають діти,

Є нам, браття, чим гордитись, є для чого в світі жити.

В добрий час невипадково у родину барвінкову,

Об’єднались наші долі, наші душі і серця.

У житті кожного школяра, крім буднів, повинні бути ще й свята. Спільний виступ і підготовка дуже надихають та згуртовують. Та найголовніше, що під час свята можна показати свої таланти та вміння, відчути радість, захоплення, спробувати щось нове.

За традицією  1 та 2 квітня у Надлиманському ЗЗСО  для учнів 2-го та 3-х класів були проведені виховні заходи  «Посвята в барвінчата». Маленькі школярі завжди чекають  із нетерпінням такого особливого дня в їхньому шкільному житті. Тепер вони -  жителі Барвінкової країни, яка має свої закони, правила та символи. Барвінчата навчаються любити рідний край, берегти природу, поважати старших, бути хорошими друзями.