Спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Дата: 20.06.2021 16:49

21 червня з нагоди відзначення 217- річниці заснування села Надлиманське було проведено сімейне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я!».

За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому основною метою свята була пропаганда як здорового способу життя, так і сімейних цінностей.

У святі взяли участь  пять енергійних, дружніх та спортивних команд:

• родина Зайцевих (тато Дмитро, мама Ольга, дитина Микита),
  • родина Лупашків (тато Олександр, мама Людмила, дитина Тимур),
  • родина Цурканів (тато Афанасій, мама Ольга, дитина Кіріл),
  • родина Шевченків (тато Максим, мама Анна, дитина Олександр),
  • родина Бурлаку (тато Андрій, мама Олена, дитина Тимофій).

Змагання проводились у вигляді спортивних естафет і конкурсів, які були направлені на розвиток сили, спритності, швидкості, фізичних вмінь та навичок . Сім'ї показали справжній приклад єднання і взаєморозуміння, всі сімейні команди були налаштовані на перемогу.

Під час відпочинку учасників всім присутнім піднімали святковий настрій музичні номери учнів Надлиманського закладу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені.

І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Велика подяка та шана родинам, які згодилися на участь у святі, журі,  яке уважно слідкувало за перебігом змагань та визначало найкращих  (Зброжко В.П., Мілошовій О.Ю., Єрьомич К.), ведучим  (Казотій А., Плахотній К.), діджею (Левицькому Є.), а також артистам (  Поліщук А., Левицькій А.,

танцювальному колективу «Пікачу») та усім помічникам свята.

Окрему подяку хочемо висловити голові Маяківської ОТГ Дяченку В.Ю. за можливість нагородити родини грамотами, медалями та пам’ятними призами.

Бажаємо нашим сім'ям завжди бути здоровими,

спортивними та самими дружними!