Дата: 19.12.2023 16:30

Сьогодні виготовлення окопних свічок-нескладна, але дуже потрібна для наших захисників справа, до якої мають змогу долучитися всі небайдужі. Учні та вчителі Надлиманського ліцею залюбки роблять свічки, допомагають матеріалами. Для дітей дуже важливо,щоб вони себе відчували дотичними до цієї справи, адже окопні свічки надзвичайно потрібні нашим захисникам.

Зараз непростий час, і ця свічечка- просто знахідка для військових, це підтримка для них.

Твори, добро звершуй та нагород за це не вимагай. Тож творімо добро разом задля перемоги!