«Cool Games»

Дата: 12.04.2021 16:07

«Cool Games» - всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9-17 років, який не потребує спеціальної підготовки, покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя.

9 квітня учні початкових класів прийняли участь у спортивно-масовому заході під назвою "Круті ігри". Учасники змагань з великим задоволенням знайомились з новими командними іграми які є для сучасних дітей цікавими, розвиваючими та стимулюючими .