Кожен малюнок - велика робота!

Дата: 26.04.2021 15:57

Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме

чорним вогнищем скорботи. Розміри катастрофи величезні, наслідки відчуваються і зараз. Та чужої біди немає.

Трагедію потрібно пам'ятати, вшановувати ліквідаторів. Вклонитися тим героям, які в мирний час 1986-й віддали своє життя, рятуючи нас від іще більшої катастрофи. Співчувати тим, хто втратив рідні домівки, працював і жив ризикуючи життям.

Учні Надлиманського ЗЗСО створили роботи, чиї родичі постраждали не тільки від цієї техногенної катастрофи, а як і духовної. Різноманітні картинки, діти сворювали душею.

Кожен малюнок - велика робота!