"МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ РЕГБІ - 5"

Дата: 18.09.2021 15:02

17 ВЕРЕСНЯ у НАДЛИМАНСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ було проведено ????????"МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ РЕГБІ - 5????????????". Учителі фізичної культури та учні мали змогу познайомитися із новою грою регбі - 5. Проводила майстер-клас Марина Михайлівна Окольнича????????, керівник дитячих проєктів Одеського регбійного союзу . Доки пілотні школи НУШ впроваджують нову модельну програму, ми ???? вивчаємо нові модулі, які вже наступного року будемо мати змогу впроваджувати у своїй роботі. Завдяки Марині Михайлівні школи Маяківської  громади отримали по комплекту для гри в регбі-5. Це чудовий старт! Щиро дякуємо!