Здоров’я – це дар

Дата: 23.04.2021 14:36

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє , почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою з 19 по 23 квітня у Надлиманському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведений Тиждень основ здоров’я. Такі тижні – це завжди веселі, активні заходи, які подобаються всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час, посмакувати в шкільній їдальні здоровим харчуванням.

Народна мудрість говорить: "Здоровому все здорово". Вести здоровий спосіб життя зараз модно і зовсім нескладно – це доводять наші діти.