"Майстер-клас з алтимат фризбі"

Дата: 21.09.2021 14:12

21 вересня  за сприянням Dmytro Babych (президента Української федерації літаючих дисків), для вчителів фізичної культури та учнів Маяківської громади пройшов "Майстер-клас із алтимат-фризбі".

Його проводили гравці Одеської команди алтимат фризбі " Odesa ultimate "???????????????????????????????????????? Gleb Smaglyuk Гліб Геннадійович та ????Аджийський Станіслав Олександрович.

• Учні та вчителі познайомились із новими технічними прийомами бекхенд, форхенд, навчились правильно ловити диск????, тренувались у влучності. Майстри знайшли підхід до кожної дитини ????, пояснюючи усі моменти гри.