БАТЛ МЕМІВ

Дата: 22.03.2021 13:31

22 березня у всьому світі відзначали Міжнародний день води.

З цією метою учні 6 - б класу Надлиманського ЗЗСО запропонували учням 5- 11 класів провести батл мемів, присвячений Міжнародному дню води.

Вітаємо переможців батлу водних мемів: Бурлаку А., ученицю 9 класу, яка зайняла І місце; Синявську Д., ученицю 8 класу ,яка зайняла ІІ місце, Фадєєву А., ученицю 7-а класу, яка зайняла ІІІ місце.

Дякуємо за участь Доценку В.(6-б клас), Олійник П. (6-б клас), Доценку Я. (7 –а клас), Соколову М. (7 –а клас), Сябренку Д. (7-а клас), Шашадській В. (7-а клас), Багнюк Є. ( 8 клас), Казотій А.( 8 клас), Левицькому Є. ( 8 клас), Собко А. ( 8 клас), Мігелю А. ( 10 клас).