квітня відзначається День сміху

Дата: 01.04.2023 13:18

🥳🥳1 квітня відзначається День сміху (День дурня). 🎊🎊Це свято супроводжується незмінними розіграшами🎭, жартами🥸😎 і комедійними виступами🤹👯🧛🏻. Учні Надлиманського ліцею створювали власне комедійне відео🔮, щоб подарувати кожному позитивний настрій🃏🪅🎉.

Кожен хоче шуткувати,

У день сміху жартувати,

Обдурити хоче всіх,

Не попастись нам на сміх!

Ну якщо вже і попались,

І над Вами насміялись,

То у цей день без обід –

Пожартуйте й Ви услід!

Представляємо вашій увазі відео учениці 1 класу Гладишевої Марії, учнів 2 класу Діци Єгора, Клєвєца Микити та Олійника Тимофія, учнів 3 класу Шевченка Олександра, Аблєц Віталіни та Остапчук Вероніки, учнів 5 - б класу Давлєтова Ярослава та Базалівської Марії, учнів 6 класу Уханової Даніели, Цуркан Дар'я та Самойленко Вероніки, учнів 8 – б класу Оссо Катрін, Західного Максима, Упірової Крістіни та Гвоздовської Анни.

🇺🇦🇺🇦Формуємо націю талановитих людей 💙💛