Український тиждень імунізації - 2023

Дата: 29.04.2023 13:02

Український тиждень імунізації

💉👩‍🏫🎉Справжнє свято вакцинації пройшло сьогодні в Надлиманському ліцеї, що в Маяківській громаді. Учні, освітяни та батьки разом занурилися у світ імунопрофілактики, пізнаючи його глибини.

👩‍🦰👧Разом з початківцями дивилися мультфільми, грали в гру «Заверши речення», а також розмірковували про важливість щеплення для захисту здоров’я дітей у контексті нагородження учасників та переможців конкурсу дитячого малюнку «Я вакцинований та здоровий»!

🙋‍♀️Зі старшокласниками грали у вікторину: «Розумний та вакцинований» та моделювали ситуації із життя: що буде, якщо людина не вакцинується і як вакцинація покращує здоров’я кожного окремо та населення всієї планети загалом.

🥰Приємно, що діти були дуже активні, знаходили цікаві рішення завдань, вражали свіжими ідеями та підтримували одне одного у командній роботі!

💥Сьогодні було по-справжньому багато щирих позитивних емоцій, які наповнили клас Надлиманського ліцею сповна!

ℹ️ Свято вакцинації організували та провели:

✅ комунікаційниця ОЦГЗ, координаторка від ГС «Коаліція за вакцинацію» Ганна Лєснікова;

✅педагог, практичний шкільний психолог, фахівець ОЦГЗ Лейла Гасанова;

✅головна медична сестра Маяківського ЦПМСД Наталя Дяченко.

🤝❤️Дякуємо педагогічному колективу за відповідальність та любов до своєї професії і до дітей, батькам – за чудових і вихованих дітей, а дітям за жагу до нової інформації та справжність!

🎥За фото та відео супровід дякуємо Івану Старохову!

💙💛Разом ми змінюємо світ!

#ДайШансЗдоровю

#БутиЗдоровим

#ЦГЗ_Одеса

Коаліція за Вакцинацію

Розбудова стійкої системи громадського здоров’я

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації

ДУ "Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України"

Маяківський Цпмсд

Маяківська Сільрада

____________

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України.