«Безпека дітей в інтернет - просторі»

Дата: 31.03.2021 11:24

Інтернет-технології стали невід'ємною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в інтернет-просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати. Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку.  Проте в кіберпросторі існує велика кількість таких негативних явищ, як насильство, булінг, кібербулінг, кібергрумінг, секстинг тощо. Логічно, що  це не може не турбувати громадськість,зокрема освітян та батьків.

Так, 30 березня 2021 року відбулося онлайн – засідання МО класних керівників 1-11 класів на тему: «Безпека дітей в інтернет - просторі» в рамках реалізації програми «Безпечне освітнє середовище закладу освіти».

Класні керівники вирішували ключову проблему:  як створити безпечний освітній простір у закладі освіти, щоб захистити, убезпечити та запобігти наслідкам впливу на особистість несприятливих чинників.