Разом до перемоги!

Дата: 15.09.2021 11:21

Війна! Вона нагадує про себе щодень, щохвилини колонами військової техніки, камуфляжами серед перехожих, повідомленнями з Донеччини. У кожного свідомого громадянина з’являється бажання підтримати наших захисників , дати їм відчути тепло і вдячність тих, заради кого вони із зброєю в руках відстоюють незалежність України.

Саме тому учні Надлиманського закладу освіти сприйняли за честь можливість зустріти бійців батальйону  «Шторм»,  які повернулись із зони проведення  Операції об’єднаних сил. Учнівство вручило захисникам красень-коровай як символ миру, достатку, спокою та побажали перемоги над ворогом.