152 роки від дня народження видатної української поетеси

Дата: 25.02.2023 09:52

Є люди, як свічки, - згорають, відходять у небуття. Є люди, як зірки, - горять і світять все життя. У цьому сузір’ї незгасною зорею сяє ім’я Лесі Українки. 25 лютого виповнюється 152 роки від дня народження видатної української поетеси та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

Традиційно напередодні дня народження Лесі Українки в Надлиманському ліцеї проводилися різноманітні заходи, які вкотре засвідчили любов і шану до видатної українки. Затамувавши подих, учні переглянули короткометражний фільм «Дітям про Лесю Українку», а також стали учасниками квестів «Дізнайся про Лесю Українку», «Леся Українка - поетична квітка України». На уроках звучала поезія Лесі. Учні працювали над створенням постерів та буклетів.

Минають роки, але вогонь поезії Лесі Українки палає до сьогоднішніх днів.