"Права дитини"

Дата: 27.02.2023 09:47

Дитинство - найважливіший і неповторний період у встановленні особистості. Тому для забезпечення благополуччя і здубування щасливого майбутнього, кожна дитина повинна знати, що всі люди рівні та мають однакові права.

Семе з метою розвитку інтересу дітей до нових правових знань серед учнів 2 класу Надлиманського ліцею відбувся конкурс малюнка "Права дитини". Метою заходу було отримання знань про механізми захисту прав дитини в сучасному суспільстві, формування уміння дотримуватися правових свобод та обов'язків людини. Виховання почуття власної гідності.