Міжнародний день захисту дітей

Дата: 03.06.2024 07:34

Фото без опису

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Це свято покликане привернути увагу до прав дітей та нагадати про важливість забезпечення щасливого дитинства. Серед учнів Надлиманського ліцею було проведено свято на якому діти отримали позитивні емоції, гарний настрій і солодкі подаруночки.

Вітаю з днем захисту дітей! Бажаю благополуччя в кожну родину. Щасливих щирих дитячих очей. Здоров'я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!