Правила прийому до закладу освіти

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Зарахування дітей до 1-го класу

Приймання дітей до першого класу здійснюється на безконкурсній основі. Відповідно до Зако­ну України «Про загальну середню освіту»для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заяву на ім’я директора;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• медичну картку встановленого зразка ;

Зарахування дітей до 2-11-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків,

• копія свідоцтва про народження дитини,

• медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).

• особова справа дитини,

• свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

Повний текст можна переглянути за посиланням:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 10 травня 2018 р. № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"