Акція «Запали свічку пам’яті»

Акція «Запали свічку пам’яті» «Україна в минулому столітті довела: ми є нацією, яку не можна підкорити навіть тотальним голодом».

07:21 26.11.2022

«вчитель як фахівець живе доти, поки вчиться»

Хрестоматійним став вислів К.Д.Ушинського про те, що «вчитель як фахівець живе доти, поки вчиться». Сьогодні Новій українській школі потрібен учитель, який оновлює, поповнює,удосконалює зміст своєї діяльності Тому, в рамках графіка, відкритих атестаційних уроків представляю: урок вчителя хімії Милосердної А.М. у 8-А класі, як яскравий приклад вдосконалення майстерності вчителя в період дистанційного навчання, опанування ним нових форм, методів, прийомів роботи в контексті використання програм і додатків для дистанційного навчання в період воєнного часу.

21:30 15.11.2022

Учні 5-х класів на уроках інформатики навчилися обробляти свої фото та створювати аватарки

Розміщення власних фото в інтернеті може бути небезпечним. Зловмисники можуть використати такі фото для підробки документів, цькування людини чи використання фото із шахрайською метою. Для того щоб не розміщувати в інтернеті свої реальні фотографії, їх опрацьовують за допомогою фоторедакторів.

21:35 14.11.2022