«Здоровий спосіб життя - вибір успішних і щасливих»

Дата: 19.11.2021 16:59

Народна мудрість говорить: "Здоровому все здорово". Вести здоровий спосіб життя зараз модно і зовсім не складно. У Надлиманському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 19 листопада пройшов атестаційний виховний захід - тренінг для 4-а класу «Здоровий спосіб життя - вибір успішних і щасливих», який провела вчитель фізичної культури Матющенко Т.В. Під час заходу педагог уміло керувала увагою, діяльністю учнів, чергуючи різні види робіт, що підвищували пізнавальну активність школярів. Формуючи культуру здоров'я учнів на засадах життєвих навичок, Тетяна Вікторівна ознайомила учнів із складовими і чинниками здоров’я. Діти відповідали на питання вікторини, відбирали корисну їжу в кошик, а шкідливу - в сміттєвий бак. Розбирали принципи загартовування і проводили руханку. З великим задоволенням виконували вправу «Хто спортом займається, той сили набирається!». Гучно плескали в долоньки і тупотіли ніжками, відповідаючи на запитання вправи «Так чи ні». Продивились і обговорили відео «Чисті руки-запорука здоров’я».