Патріотична благодійна акція «Подаруй воїну Великдень!»

Дата: 14.04.2022 14:06

Шановні батьки та діти!!!
Стартує патріотична благодійна акція «Подаруй воїну Великдень!»

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом.

Це час сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, єднатися із родиною, країною.

У рамках акції відбудеться:
- збір і передача великодніх кошиків (коробок) нашим захисникам.
Просимо всіх небайдужих учнів  та їх батьків долучитися до акції і допомогти відчути захисникам свято!

Для участі у акції необхідно:
- у картонну коробку (будь-якого розміру) покладіть:  печиво, шоколад, цукерки, каву, чай, пряники та інші смаколики.  А також можна покласти засоби особистої гігієни, вологі серветки, робочі рукавички, шкарпетки,...
Обов'язково написати лист захиснику, або малюнок з побажаннями.

Святково запакуйте коробку та  принесіть у школу в понеділок (18.04) .

Із теплом сердець, вірою в мир та великою подякою вітальні дарунки будуть передані нашим  воїнам, які під час свят перебувають на передовій, віддаючи своє здоров’я і навіть життя за мирне небо над нашою головою, за міцний сон наших дітей. Нехай наші захисники пам’ятають, що їх чекають живими та здоровими.

Низький вам уклін і велика подяка!
Миру нам всім, любові й добра!
Слава Україні!
Героям слава!