Дата: 22.02.2022 08:25

Сьогодні Міжнародний день рідної мови. Мова-це історія народу, інтелектуальний та духовний результат еволюції. Мова є душею нації, її генетичним кодом. Наша рідна мова- найбагатша в світі. У 1934 році на конкурсі мов у Парижі вона була визнана, як найкраща, наймилозвучніша мова світу.

Цікавий і змістовний захід "Я люблю рідну мову" був проведений 21 лютого в 3 класі Надлиманського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Діти показали себе справжніми знавцями рідної мови. Не будьмо байдужими, давайте разом захищати найбільше наше багатство- нашу Рідну Українську Мову.