НУШики

" Моя родина"

Сьогодні на уроці ЯДС у 1 класі була дуже цікава тема " Моя родина". Діти з задоволенням розказували про свою родину, а потім заповнювали Родинне дерево. В кінці зробили велике серце і розмістили на ньому маленькі сердечка- це їхні найрідніші.

22:45 31.03.2021

КОРИСТЬ ЗАНЯТЬ ЗІ СКАКАЛКОЮ

Стрибки на скакалці - не тільки веселе дозвілля для дітей, а ще й величезна користь для їхнього здоров'я. При цьому варто відзначити найбільш вагомі переваги використання даного гімнастичного снаряду: чудова профілактика плоскостопості; зміцнення м'язів в сегменті рук, ніг і черевного пресу; у дитини відзначають покращену координацію рухів; покращується стан серцево-судинної системи в процесі регулярних тренувань; стрибки на скакалці - відмінний спосіб запобігти розвитку сколіозу; виконання активних фізичних вправ покращує сон і апетит дитини; стрибання дозволяє підтримувати дитячий організм в тонусі; тренуються такі важливі якості, як спритність, уважність і витривалість організму; у дітей розвивається добре відчуття ритму.    В результаті такі стрибки сприяють підтримці здорового стану дитячого організму і зміцненню імунної системи.

16:59 26.03.2021

Державний Герб України

Україна відзначає День Державного Герба    19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

11:17 19.03.2021