Найбільше у світі щастя - це коли панує мир!

Дата: 03.04.2022 22:44

Найбільше у світі щастя - це коли панує мир, коли земля не здригається від страшних вибухів, не кровоточать болем материнські серця за синів і дочок, які зі зброєю в руках захищають єдність і незалежність рідної землі. Кожний із нас, як ніколи раніше, глибоко розуміє це щастя, тому що сьогодні чорні крила війни закрили блакитне небо України. Дорогою ціною здобувають наші воїни, наш народ повернення миру на нашу землю. Але:"Ще нам,браття - українці, усміхнеться доля!"

Вірою в це пронизані і малюнки учнів 7-Б класу Надлиманської школи Атмажової Тетяни, Доценка Віктора, Доценко Карини, Упірової Крістіни, Шмидиченко Вероніки.