Рейд перевірки стану збереження підручників

Дата: 23.12.2021 21:51

Пройшов традиційний рейд перевірки стану збереження підручників.

Незважаючи на давно відомі критерії оцінювання ( чиста, охайна обкладинка,закладки,відсутність помарок,зроблених ручкою або олівцем,розірваних сторінок,загнутих кутів,закладених в книги зошитів та ручок) цього разу багатьом учням зроблено серйозні зауваження , щодо бережливого використання підручників. Але ,як завжди, тих хто береже підручники більшість.

У нас є у кого вчитись шанувати навчальну книгу!

Це: Плахотний Єгор, Бурлаку Таїсія, Доценко Каріна,Олійник Поліна,Уханова Даніела,Мамонтова Анастасія, Азаренко Володимир,Доценко Ярослав, Догар Ксенія, Нечесна Ілона.

Звертаємо увагу батьків на необхідність контролю за станом збереження підручників, адже ви разом зі своїми неповнолітніми дітьми несете відповідальність за їх збереження.

Вам приємно щороку отримувати безкоштовні,в хорошому стані підручники, тож давайте спільними зусиллями школи,сім' ї, бібліотеки збережемо їх для майбутніх школярів!