Дата: 19.11.2021 16:48

З метою виховання в школярів почуття гордості за свій український народ, його духовні цінності, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар, щорічно восени в Україні стартує Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цього року в Конкурсі брали участь Уханова Даніела, уч.5 класу, Мархонос Ельвіра, уч 6 класу, Доценко Каріна, уч. 7-Б класу, Єрьомич Катерина, уч. 8-Б класу, Казотій Анастасія, уч. 9 класу, Велько Марк і Попойлик Анастасія, учні 10 класу.