21 листопада - День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2021 15:54

21 листопада - День Гідності і Свободи, день, коли Україна схиляє голови, вшановуючи пам'ять тих, хто на Майдані Незалежності відстоював право українців на самовизначення, право на незалежність під час Помаранчевої революції (2004рік) та Революції Гідності (2013рік). Криваві події останньої назавжди вписані в історію нашої держави словами великого Кобзаря:"Борітеся - поборете!". У Надлиманському закладі освіти до цієї дати у 7-Б класі відбувся виховний захід під гаслом:"Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!" Бібліотекар школи П'єцух В.Я. формила книжкову виставку "Україна - країна нескорених",а вчителька образотворчого мистецтва Осипова Н.Г. провела конкурс малюнків на цю тему. Крім цього, учні 5 - 8 класів узяли участь у вікторині на платформі Kahoot.