Дата: 15.11.2021 15:27

Нова українська школа- це синтез ідей і їх творчого втілення в навчально-виховний процес. "Немає нових елементів, є тільки нові комбінації"- стверджує Гордон Драйден про сучасний урок. Скільки вчителів, стільки і форм втілення знань в душі дітей. Тому важливо як дитина навчається новому, як сприймає та робить висновки з побаченого та почутого, як практично застосовує нові знання та генерує свої ідеї.

Низку відкритих уроків Нової української школи розпочинає Матющенко Т.В., вчитель фізичної культури у 1-4 класах Надлиманського ЗЗСО , її урок і є підтвердженням вище сказаного.