ІІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "ДОТИК СЕРЦЯ"

Дата: 22.02.2022 08:31

З метою розвитку і популяризації дитячої творчості, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення талановитих виконавців; формування культурних цінностей у підростаючого покоління, виявлення і заохочення талановитих виконавців, залучення дітей та молоді до культури і мистецтва, формування різнобічних інтересів, вивчення історії, культури, пам'яток населення нашої планети з 4 по 6 лютого 2022 року в м. Дніпро проводився дистанційно ІІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "ДОТИК СЕРЦЯ" за підтримки департаменту культури та інформаційної політики України. Учениці 8-Б класу Надлиманського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Єрьомич Катерина та Мініч Катерина взяли участь у номінації "Класична поезія" і посіли ІІ місця. Дівчата нагороджені дипломами та кубками.