A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Управління освіти Маяківської сільської ради

Команда учнівського самоврядування

КОМАНДА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ

учениця 11 класу Багнюк Інна

 

 

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ

учениця 7-Б класу Єрьомич Катерина

"Міністерство дисципліни та правопорядку"

ЛІДЕР міністерства

учениця 8 класу Казотій Анастасія

  СКЛАД МІНІСТЕРСТВА

                        

Матющенко Артем-  учень 5 класу

Кравчук Віолета -    учениця6-А класу

Мєтлєва Ксенія - учениця 6-Б класу

Сябренко Дмитро- учень 7-А класу

Вердієва Анжеліка - учениця 7-Б класу

Вердієв Євген - учень 8 класу

Сомченко Дмитро - учень 9 класу

Петричиць Дмитро-  учень10 класу          

  Кравчук Євген -  учень 11 класу

             

Худенко Світлана

Миколаївна

педагог - консультант

 

 

 

"Міністерство культури та дозвілля"

ЛІДЕР міністерства

учениця 8 класуБагнюк Єлизавета

 

 

   

  СКЛАД МІНІСТЕРСТВА

                        

Кронебергер Віолета - учениця 5 класу

 Романів Валерія-  учениця 6-А класу

 Олійник Поліна - учениця 6-Б класу
 Фадєєва Аліна - учениця 7-А класу

 Плахотна Ксенія -  учениця 7-Б класу

 Попойлик Анастасія учениця 8 класу

 Шмідоченко Каріна - учениця 10 класу 

Іщенко Євген -  учень 11 класу

 

Матющенко Тетяна

Вікторівна

педагог - консультант

 

 

"Міністерство масової інформації"

ЛІДЕР міністерства

учениця 7-А класу Кондратюк Єлизавета

   

  СКЛАД МІНІСТЕРСТВА

                        

Бадика Аріна - учениця 5 класу

Савченко олександр - учень 6-А класу

Азаренко Катерина -  учениця 6-Б класу

Шашадська Вікторія - учениця 7-А класу

Бурлаку Таїсія - учениця 7-Б класу

Собко Анна - учениця 8 класу

Скрипник Катерина - учениця 9 класу

Мігель Євгенія  - учениця 10 класу

Радченко Анастасія - учениця 11 класу

 

 Дудник Наталя

Володимирівна 

педагог - консультант

 

 

 

 

 

 

 

"Міністерство освіти"

ЛІДЕР міністерства

учениця 9 класуПопойлик Анастасія

 

 СКЛАД МІНІСТЕРСТВА

                      

         Догар Софія - учениця 5 класу        Мілов Кирило - учень 6-А класу

Доценко Каріна - учениця 6-Б класу

Кучеренко Віталій- учень 7-А класу

Мініч Катерина- учениця 7-Б класу

Багнюк Єлизавета - учениця 8 класу

Губан Роман- учень 10 класу

Багнюк Інна - учениця11 класу

 

Поліщук Ірина

Леонідівна

педагог- консультант

         

 

"Міністерство чистоти та порядку"

ЛІДЕР міністерства

учениця 7-Б класу Плахотна Ксенія

 

 СКЛАД МІНІСТЕРСТВА

                      

Малихін Михайло - учень 5 -класу

 Іванчук Софія - учениця 6-А класу

 Упірова Христина  учениця 6-Б класу

Сичов Денис -  учень 7-А класу

Андрієць Анна -  учениця 7-Б класу

Плєх Валерія -  учениця 9 класу

Тинкован Данило - учень 10 класу

Єрьомич Максим  – учень 11 класу

 

Пужайло Людмила 

Геннадіївна

                  педагог - консультант              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Міністерство дозвілля                        молодших школярів"

ЛІДЕР міністерства

учениця 7-А класу Тинкован Дар'я

 

   

 СКЛАД МІНІСТЕРСТВА

                      

Догар Ксенія -5 клас

Іванчук Софія -6-А клас

             Олійник Поліна -6-Б клас                       Шашадська Вікторія -7-А

Андрієць Анна 7-Б клас

Собко Анна – 8 клас

Скрипник Катерина – 9 клас

Камак Анна -11 клас

Олійник Олена – 11 клас

 

Петерчук Катерина

Степанівна

    педагог - консультант   

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень