Історія закладу

Надлиманський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів розміщується в будівлі, яка здана в експлуатацію в жовтні 1977 року, але школа існувала ще раніше.

Ще за часів німецької колонії  до 1945 – Францфельдська школа.

В 1925 році функціонувала початкова школа ( трудова школа грамоти).

Під час Другої світової війни , в період румунсько-німецької окупації, школа була румунською.

Після визволення села – початкова школа . Згодом школа почалась розширюватись, відкрились 5-6-ті класи.

У 1950 році у селі діяла неповно-середня (семирічна ) школа. Школярів залучали і до суспільно-корисної праці – озеленення вулиць села, до роботи на колгоспних ланах і фермах.

У 1960 році школа перейшла на 8-річне навчання. Вона розміщувалась в декількох старих приміщеннях і не мала єдиної будівлі. В 70-х роках почалось будівництво нової школи з ініціативи і завдяки сприянню директора радгоспу-заводу «Маяк» Олександра Івановича Гренкова , яке закінчилось в 1977 році. Так з жовтня 1977 року школа стала повною середньою і знаходилась в новому приміщенні.  З 2001 року – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів .

За роки функціонування школи в Надлиманському посаду директора займали :

• 1950 рік –                  Цимбалюк Мефодій Якович;
  • 1957 рік –                  Павликовський Йосип Кирилович;
  • з 1957 –                     Стрижаков Кузьма Павлович;
  • 1965 рік –                  Баранов Іван Іванович;
  • з 1967 по 1987 рр. –  Мартинюк Василь Тимофійович;

-     з 1987 по 1992 рр. – Осипов Валерій Іванович ;

• з 1992 по 1993 рр. –  Омеляненко Анатолій Іванович;
  • з 1993 по 2002 рр. –  Валькова Тамара Володимирівна;
  • з 2002 року –             Зброжко Віра Петрівна.