Цікавинки від НУШиків

Сервіровка столу - це просто!

Чи не кожен задумується про те, де покласти виделку або ніж, з якого боку має стояти стакан та інші речі????  Про всі ці таємниці сьогодні дізнавалися наші НУШИКи !

19:58 14.01.2022

виховний захід-вікторина "Фарби осені"

В 3 класі відбувся атестаційний виховний захід-вікторина "Фарби осені". Провела його вчитель І категорії Догар Г.О.. Під час заходу учні поглибили свої знання про осінні явища в житті рослин, їх значення для людини, виховували любов до природи, турботливе ставлення. Діти жваво відповідали на питання та хотіли бути переможцями в знаннях про природу.

08:58 02.12.2021

20 листопада - Всесвітній День дитини

20 листопада - Всесвітній День дитини. У 4 - А класі Надлмиманського ЗЗСО пройшов захід, присвячений цьому дню. Це свято одне з найдобріших свят на землі. Це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

16:07 20.11.2021

«Здоровий спосіб життя - вибір успішних і щасливих»

Народна мудрість говорить: "Здоровому все здорово". Вести здоровий спосіб життя зараз модно і зовсім не складно. У Надлиманському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 19 листопада пройшов атестаційний виховний захід - тренінг для 4-а класу «Здоровий спосіб життя - вибір успішних і щасливих», який провела вчитель фізичної культури Матющенко Т.В. Під час заходу педагог уміло керувала увагою, діяльністю учнів, чергуючи різні види робіт, що підвищували пізнавальну активність школярів. Формуючи культуру здоров'я учнів на засадах життєвих навичок, Тетяна Вікторівна ознайомила учнів із складовими і чинниками здоров’я. Діти відповідали на питання вікторини, відбирали корисну їжу в кошик, а шкідливу - в сміттєвий бак. Розбирали принципи загартовування і проводили руханку. З великим задоволенням виконували вправу «Хто спортом займається, той сили набирається!». Гучно плескали в долоньки і тупотіли ніжками, відповідаючи на запитання вправи «Так чи ні». Продивились і обговорили відео «Чисті руки-запорука здоров’я».

16:59 19.11.2021

Міжнародний день терпимості

Всі діти люблять дуже мандрувати. Ось і сьогодні, 16 листопада, учні 2 класу відправилися у подорож до Країни толерантності. Розгадавши кросворд з ключовим словом «добро», учні відвідали місто Добро. Побували і в місті Ввічливі слова. Були і біля велетенського дуба, на якому багато жолудів з написами – відповідями «Що таке толерантність?». Дівчатка збирали листочки та визначали толерантну особистість та інтолерантну. А хлопчики в цей час розбирали на картках – малюнках позитивну та негативну поведінку дітей. І як підсумок в кінці подорожі пограли в гру « Якщо ти людина, то повинен…».

15:37 16.11.2021

Нова українська школа- це синтез ідей і їх творчого втілення в навчально-виховний процес. "Немає нових елементів, є тільки нові комбінації"- стверджує Гордон Драйден про сучасний урок. Скільки вчителів, стільки і форм втілення знань в душі дітей. Тому важливо як дитина навчається новому, як сприймає та робить висновки з побаченого та почутого, як практично застосовує нові знання та генерує свої ідеї.

15:27 15.11.2021

День української писемності та мови

9 листопада у 2 класі було проведено захід присвячений Дню української писемності та мови. Діти з задоволенням  декламували вірші українських поетів, прийняли участь у вікторині "Мовне асорті", а свою любов до мови висловили розмалювавши листівку.

20:07 09.11.2021